خانم ها و آقایان بدانند

مطالب مختصر و مفید در رابطه با مسائل زناشویی و دانستنی های جنسی


بلند یا آرام صحبت کردن نشان دهنده احساسات در افراد است. زن ها اگر مجذوب کسی شده باشند آرامتر صحبت می کنند در حالی که مردان در صورت علاقه به شخص مقابل بلندتر حرف می زنند.


مردها از بی تفاوتی متنفرند. تصور نکنید اگر از او فاصله بگیرید به شما جذب خواهد شد. متعادل باشد؛ نه آن قدر دور شوید که شما رو نبیند و نه آن قدر نزدیک که آزار ببیند.

بیشتر آقایان تمایل دارند تا همسرشان تمایلات شهوانی را برایشان ابراز کنند و از این کار بسیار خوششان می آید. بسیاری از طلاق های قانونی و عاطفی حاصل بی تفاوتی زنان نسبت به این موضوع است. پس نگذارید در ذهن آن ها مانند مجسمه ای بی روح باشید و احساسات خود را راجع به کم و کیف و علایق و سلایقتان در رابطه در رابطه زناشویی به بهترین نحو ابراز کنید.


تنوع طلبی در زنان بر خلاف مردان ریشه در نارضایتی جنسی ندارد و اغلب نوعی کمبود یا عاطفی است که موجب گرایش این جنس به برقراری روابط عاطفی و سپس رابطه جنسی نامشروع می شود.


رابطه جنسی با انزال و ارگاسم شما به پایان نمیرسد، بخش پایانی رابطه تشکر کردن است. از همسرتون تشکر کنید و بهش بگید که چه لذت فوق العاده ای رو به شما هدیه کرده...


زنان نسبت به مردان از نظر روانی و جسمانی نیاز بیشتری به اورگاسم شدن دارند، ارگاسم زن تاثیر مستقیم بر خلق و خو، سلامت پوست، عملکرد سیستم ایمنی و حتی جلوگیری از پوکی استخوان دارد.


0 2

دانستنی های زناشویی و جنسی<
دانستنی های زناشویی و جنسی
0   دنبال کننده
بازدید از کانال

ظ¾ط± ط¨ط§ط²ط¯غŒط¯ ظ‡ط§غŒ ط§غŒظ† ع©ط§ط±ط¨ط±


0 نظر

هیچ دیدگاهی برای این مورد ثبت نشده است

برای ارسال نظر باید ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید