ساخت فیلمی بر اساس زندگی دونالد ترامپ
ساخت فیلمی بر اساس زندگی دونالد ترامپ

فیلمی از دونالد ترامپ، با عنوان «The Apprentice» در دست ساخت قرار دارد.


فیلمی از دونالد ترامپ، با عنوان «The Apprentice» در دست ساخت قرار دارد. فیلمنامه این فیلم بر عهده نویسنده آمریکایی، گابریل شرمن است. این فیلم نامه قرار است در مورد چهره واقعی ترامپ و به قدرت رسیدنش باشد.

داستان این فیلم از یک سال قبل از رسیدن ترامپ به پست ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا آغاز می شود. این فیلم بلند بر اساس چگونگی راه یافتن ترامپ به کاخ سفید و شروع اولین لحظات زندگی او در آن جا به عنوان رئیس جمهور است. ترامپ در تاریخ 8 نوامبر سال 2016 در انتخابات ریاست جمهوری برنده شد و رقیب خود، هیلاری کلینتون را شکست داد. و اکنون گابریل شرمن، خبرنگار ویژهٔ مجلهٔ ونتی فِر فیلمنامه این فیلم را با توجه بر نحوه به قدرت رسیدن ترامپ خواهد نوشت، و همچنین با تمرکز قابل توجه روی افراد خاصی که به ترامپ کمک کرده اند، از جمله وکیل «Roy Cohn». کمپانی «Gidden Media » امی بائر، تهیه‌کنندگی این پروژه را بر عهده خواهد داشت.

طبق گزارش سایت هالیوود ریپورتر، این فیلم در مراحل اولیه تولید قرار دارد، و قرار است داستانی واقعی را شاهد باشیم. شرمن در خبری رسمی اعلام کرد فیلمنامه را بر اساس تجربیات 15 سالهٔ خود از گزارش زندگی ترامپ خواهد نوشت، و توضیح داد که او از مدت هاست که تحت تأثیر و مجذوب ترامپ است. او توضیح داد که این فیلم دوره شکل گیری ترامپ را به طور دقیق توصیف می کند، که به ما اطلاعات زیادی در مورد مردی که امروز در دفتر کار رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا حضور دارد، می دهد. اگرچه شرمان به طور دقیق از زمانی که فیلم در آن رخ می دهد صحبتی نکرده، اما به احتمال زیاد دنیای دهه 70 و 80 نیویورک نقش مهمی ایفا خواهد کرد. اما همچنان مشخص نیست که زمان حضور ترامپ در کاخ سفید در فیلم خواهد بود یا خیر.

با توجه به نقش شرمن به عنوان فیلمنامه نویس، امی بائر توضیح داد که چرا او کامل ترین شخصیت برای نوشتن این داستان است. او گفت:

گابریل شرمن، داستان نویس فوق العاده و همچنین روزنامه نگاری بی عیب و نقص است. به موقع بودن منتشر شدن این داستان و تجربه‌ٔ حرفه‌ای در شجره نامه نویسی گابریل، باعث شده ترکیبی کمیاب از استعداد و موضوع به وجود آمده.

اگر چه شرمن به صورت حرفه ای در حوزه روزنامه نگاری و اخبار سیاسی فعالیت دارد، اما حضور او در هالیوود برای نخستین نیست. او کتابی با عنوان «The Loudest Voice in the Room: How the Brilliant, Bombastic Roger Ailes Built Fox News – and Divided a Country» نوشته است که درباره بنیانگذار فاکس نیوز و راجر آیلز، مدافع برجسته ترامپ است، که در حال حاضر منبع اقتباس سریالی تلویزیونی قرار گرفته است. شبکه شوتایم و کمپانی «Blumhouse» که توسط جیسون بلوم تأسیس شده، تهیه‌کنندگی این مجموعهٔ تلویزیونی را بر عهده دارند، و تام مک‌کارتی، نویسنده و کارگردان برندهٔ اسکار برای فیلم «Spotlight»، تهیه‌کنندهٔ اجرایی خواهد بود.

نه تنها فیلم «The Apprentice» اولین فیلم بلند در مورد زندگی دونالد ترامپ است، بلکه جز معدود فیلم هایی قرار خواهد گرفت که مربوط به رؤسای جمهور ایالات متحده است، در حالی که رئیس جمهور مربوطه فیلم هنوز در دفتر رئیس‌جمهوری مشغول به کار است. فیلم های دیگری که این کار را انجام داده اند عبارتند از: «Southside With You»، «Barry» از شبکه نتفلیکس، فیلم «W.» به کارگردانی الیور استون که در چند ماه آخر ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش (و یک ماه قبل از انتخاب باراک اوباما در انتخابات سال 2008) منتشر شد و فیلم «Primary Colors» به کارگردانی مایک نیکولز (که از بیل کلینتون الهام گرفته شده بود، اما به طور مستقیم بر اساس زندگی او نبود).
0 1

سینما<
سینما
0   دنبال کننده
بازدید از کانال