پارامونت Face/Off را بازسازی می‌کند

فیلم اکشن تریلر «تغییر چهره» (Face/Off) به کارگردانی «جان وو» محصول 1997، یکی از سرگرم‌کننده‌ترین فیلم‌های تاریخ با بازی «نیکلاس کیج» و «جان تراولتا» با بازیگران جدید توسط استودیوی پارامونت بازسازی می‌شود.


این بازسازی با همکاری «اورن اوزیل» به عنوان نویسنده و «نیل موریتز» در مقام تهیه‌کننده ساخته خواهد شد و «دیوید پرموت» تهیه‌کننده‌ی نسخه‌ی اصلی فیلم تهیه‌کننده‌ی اجرایی پروژه است. «تغییر چهره» جدید از پیشرفت‌های فنی هالیوود بهره خواهد گرفت، هرچند هزاران ویدیوی دیپ فیکی که این روزها در فضای مجازی دست به دست می‌چرخد ممکن است داستان فیلم را دم‌دستی بنماید. با این حال، در صورتی که پارامونت برای نقش‌های اصلی دو بازیگر درخشان انتخاب کند، این مسئله اهمیت کمتری پیدا می‌کند.

داستان «تغییر چهره» با بازی «مایکل کایری» و «مایک ورب» در مورد یک مأمور اف‌بی‌آی به نام «شان آرچر» با بازی تراولتا بود که با نقاب مرد شرور شناخته‌شده‌ای به نام «کستور تروی» با بازی کیج خود را مخفی می‌کرد. این تغییر چهره برای برادر کستور، «پولاکس تروی» با بازی «الساندرو نیولا» و خانواده‌ی آرچر دردسرساز می‌شود. «جینا گرشون» و «نیک کاساوتس» در نقش خواهر کستور و دوست او نقش‌آفرینی کرده‌اند. بازیگران نقش‌های مکمل آن فیلم نیز شامل «مت راس»، «رابرت ویزدوم»، «کریس باور»، «جان کارول لینچ»، «تامی فلنگان»، «دیوید وارشوفسکی»، «توماس جین»، «مارگارت چو»، «جیمز دنتون» و «کرک بالتز» می‌شدند. «میندی مارین» کستینگ فیلم را برعهده داشت که برای گردآوری این بازیگران شایسته‌ی دریافت یک اسکار بود.

اوزیل در فیلم «خیابان جامپ 22» با موریتز و در «سونیک خارپشت» با پارامونت همکاری کرده بود. او علاوه بر این نویسندگی «کلاورفیلد پارادوکس» و کارگردانی و نویسندگی «شیمر لیک» (Shimmer Lake) با بازی «رین ویلسون» را هم برعهده داشته است.

پارامونت پس از موفقیت «مأموریت غیرممکن» به دنبال گسترش چندگانه‌های جدید است و سال آینده دنباله‌ی «تاپ گان» (Top Gun) با بازی «تام کروز» و «ورود به آمریکا» (Coming to America) را روی پرده می‌برد.
0 3

سینما<
سینما
0   دنبال کننده
بازدید از کانال

ظ¾ط± ط¨ط§ط²ط¯غŒط¯ ظ‡ط§غŒ ط§غŒظ† ع©ط§ط±ط¨ط±


0 نظر

هیچ دیدگاهی برای این مورد ثبت نشده است

برای ارسال نظر باید ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید