بهرترین سامانه تبلیغات آنلاین

معرفی بهرین سامانه فروش تبلیغات آنلاین


سلام دوستان عزیز امروز می خواستیم یکی از بهترین سایت ها که در زمینه تبلیغات آنلاین فعالیت دارد رو به شما معرفی کنم این سایت که زیر مجموعه سایت پرطرفدار ستاره اطلاعات (سرویس اشتراک ویدیو و پست) می باشد. (informationstar.ir)

سایت تبلیغات رو که می خواهم به شما معرفی کنم چند خدمات رو در اختیار مشتریان می گذارد نظیر:
تبلیغات ویدویی
تبلیغات بنر
تبلیغات نمایشی
تبلیغات نوتیف
تبلیفات پاپ آپ
زیر مجموعه سایت ستاره اطلاعات به نام نمااستار (namastar.ir) سامانه تبلیغات آنلاین می باشد با ارسال  (1000.000) بازدید در ماه که رقم قابل توجه می باشد.
سایت نمااستار یکی از بهترین سایت های تبلیغات آنلاین و مناسب برای وب مستر ها (صاحبان سایت) می باشد که می خواهند به کسب درآمد بپردازند کافی به هر تبلیغ که نیاز دارند با ثبت نام در سایت تبلیغات آنلاین نمااستار و برداشتن کد مد نظرشان و درج کد در سایت خود به کسب درآمد عالی بپردازند.

و دوستان (کاربران فضای مجازی) نیز اگر صاحب سایت نیستند و علاقه مند به کسب درآمد می باشند می توانند با ثبت نام در سایت ستاره اطلاعات با اشتراک گذاشتن محتوا به صورت ویدیو یا پست از بازدید و محتوا که ایجاد می کنند به کسب درآمد بپردازند از آنجا که ستاره اطلاعات سرویس اشتراک ویدیو و پست می باشد با هزاران صفحه که در موتور های جست و جو نظیر گوگل و بینگ دارد می تواند محیط مناسبی برای کسب درآمد از محتوا هایی باشد که شما دوستان در این سایت ایجاد می کنید.
و همچنین سایت ستاره اطلاعات محیط رو فراهم کرده است تا صاحبان محصولات یا سایت که هزینه کافی برای تبلیغات رو ندارند بتوانند محصول یا سایت خود رو در قالب یک ویدیو یا پست در سایت ستاره اطلاعات به اشتراک بگذارند تا از هزاران بازدید روزانه بتوانند جهت تبلیغ محصول مد نظرشان استفاده کنند.

جمع بندی : این سایت یک شبکه عالی و منظم در فضای اینترنت می باشد که هم می توانید تبلیغات آنلاین مد نظرتان رو به راحتی خرداری کرده (تبلیغات: ویدویی-نمایشی-بنر-نوتیف-پاپآپ) و هم به راحتی از اشتراک محتواهایی که به آن ها علاقه مند هستید یا در مورد اون محتوا تخصص دارید به راحتی به کسب درآمد بپردازد.

امید واردر این پست توانسته باشه به شما هم در زمینه تبلیغات آنلاین و هم در مورد یک سایت اشتراک محتوا اطلاعات خوبی رو در اختیار شما قرار داده باشد.
لطفا در صورت مفید بودن این پست
پست رو لایک کنید و کانال من رو در سایت ستاره اطلاعات دنبال کنید.
موفق باشید.
0 7

0 نظر

هیچ دیدگاهی برای این مورد ثبت نشده است

برای ارسال نظر باید ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید